Qualification Matches

  Results are filtered by search.

Match Red Blue Score
6989
Spartans
16906
Cristo Rey Flames II - Kingsfield
18553
Samantha
14470
Cascade Robotics
7
122
12689
Rotae Ignis
15156
KOI
16345
Walker - Uncommon Sense
18557
The Robo Duckies
72
43
15290
RoboKnights 15290
16632
Pirates of the Bots
16631
The Phantoms
14101
The Thunderbirds
98
29
22
100 Scholars
19899
Walker - Biggie Screws
18520
CKSROBOTICS
16346
Walker - The Endgamers
64
38
18556
Team Olaf
14116
Walker - Information Overload
18554
The Pink Pig
16633
Bots in Black
138
89
12694
Toy Yoda
14471
[redacted]
14468
Cup of Joe
14821
Team Rocket
85
101
17005
SAE Dragonbots
19998
Cristo Rey Flames/Delta CU
16838
Walker - Barb Bots
14100
High Voltage
46
45
12687
Robusters
16282
Cristo Rey Flames I - Kingsfield
112
RoboKnights Team 112
22
100 Scholars
80
73
15156
KOI
12694
Toy Yoda
16346
Walker - The Endgamers
16906
Cristo Rey Flames II - Kingsfield
82
38
14470
Cascade Robotics
18554
The Pink Pig
16632
Pirates of the Bots
14468
Cup of Joe
79
162
16345
Walker - Uncommon Sense
14101
The Thunderbirds
18553
Samantha
14116
Walker - Information Overload
94
90
112
RoboKnights Team 112
16838
Walker - Barb Bots
12689
Rotae Ignis
14821
Team Rocket
0
81
18520
CKSROBOTICS
6989
Spartans
17005
SAE Dragonbots
16631
The Phantoms
27
20
18557
The Robo Duckies
14471
[redacted]
12687
Robusters
14100
High Voltage
108
157
19998
Cristo Rey Flames/Delta CU
16282
Cristo Rey Flames I - Kingsfield
18556
Team Olaf
15290
RoboKnights 15290
0
120
16633
Bots in Black
14470
Cascade Robotics
112
RoboKnights Team 112
19899
Walker - Biggie Screws
198
51
18520
CKSROBOTICS
14100
High Voltage
12689
Rotae Ignis
18554
The Pink Pig
125
31
18556
Team Olaf
14468
Cup of Joe
17005
SAE Dragonbots
14101
The Thunderbirds
180
69
15290
RoboKnights 15290
14821
Team Rocket
18553
Samantha
19899
Walker - Biggie Screws
8
114
16631
The Phantoms
19998
Cristo Rey Flames/Delta CU
15156
KOI
12687
Robusters
47
158
18557
The Robo Duckies
22
100 Scholars
6989
Spartans
12694
Toy Yoda
119
26
16838
Walker - Barb Bots
16346
Walker - The Endgamers
14471
[redacted]
14116
Walker - Information Overload
7
135
16345
Walker - Uncommon Sense
16632
Pirates of the Bots
16282
Cristo Rey Flames I - Kingsfield
16633
Bots in Black
128
103
14468
Cup of Joe
16906
Cristo Rey Flames II - Kingsfield
112
RoboKnights Team 112
14100
High Voltage
132
104
18553
Samantha
18520
CKSROBOTICS
19998
Cristo Rey Flames/Delta CU
14471
[redacted]
85
61
17005
SAE Dragonbots
18554
The Pink Pig
18557
The Robo Duckies
16282
Cristo Rey Flames I - Kingsfield
38
17
19899
Walker - Biggie Screws
14116
Walker - Information Overload
12689
Rotae Ignis
16631
The Phantoms
149
45
14821
Team Rocket
16632
Pirates of the Bots
15156
KOI
6989
Spartans
107
35
16906
Cristo Rey Flames II - Kingsfield
18556
Team Olaf
16345
Walker - Uncommon Sense
22
100 Scholars
64
116
16633
Bots in Black
12687
Robusters
16346
Walker - The Endgamers
14101
The Thunderbirds
145
124
12694
Toy Yoda
14470
Cascade Robotics
15290
RoboKnights 15290
16838
Walker - Barb Bots
58
75
6989
Spartans
112
RoboKnights Team 112
18554
The Pink Pig
19998
Cristo Rey Flames/Delta CU
58
23
19899
Walker - Biggie Screws
14471
[redacted]
17005
SAE Dragonbots
16345
Walker - Uncommon Sense
59
55
14100
High Voltage
14116
Walker - Information Overload
16632
Pirates of the Bots
22
100 Scholars
106
134
12687
Robusters
14468
Cup of Joe
18520
CKSROBOTICS
15290
RoboKnights 15290
106
22
12689
Rotae Ignis
18553
Samantha
18556
Team Olaf
12694
Toy Yoda
142
74
16631
The Phantoms
18557
The Robo Duckies
16633
Bots in Black
16906
Cristo Rey Flames II - Kingsfield
112
116
16346
Walker - The Endgamers
16282
Cristo Rey Flames I - Kingsfield
14821
Team Rocket
14470
Cascade Robotics
63
132
15156
KOI
14101
The Thunderbirds
18520
CKSROBOTICS
16838
Walker - Barb Bots
182
56
All times are displayed in Eastern Standard Time, the event's local time.
Teams disqualified in a match are shown with in italics with a strikethrough. Teams playing a surrogate match are shown with a dotted underline.