Qualification Matches

  Results are filtered by search.

Match # Red Blue Score
11717
Circuit Breakers
14013
Shamrock Jr. Bots
13996
DIA
18989
Junior Rockets Robotics
81
20
9819
RoboRats
14010
Techno Phoenix
17768
LITTLE HOLLYWOOD
13462
Digital Owls
7
116
15354
Heritage Hydroflasks
15809
Cobalt Clippers
8478
E-Bots
20252
Quantum Robotics
40
121
10210
Aztechs
14003
Sampson Webber
20885
DCANCS Pigeon
16316
Girls S.P.A.R.K.
0
6
14759
6th / 7th
12811
Worldwide Robotics Engineers
20225
KRAK'N
14009
AWESOMYSTICS
0
0
20854
Palmer Park Class 2
14000
Dixon Academy
20512
West Middle School-Wednesday
20852
8th Grade
0
24
18989
Junior Rockets Robotics
13019
Platinum Panthers 13019
14003
Sampson Webber
9819
RoboRats
78
46
12811
Worldwide Robotics Engineers
15354
Heritage Hydroflasks
14013
Shamrock Jr. Bots
10210
Aztechs
83
20
13996
DIA
20252
Quantum Robotics
20225
KRAK'N
20885
DCANCS Pigeon
6
18
16316
Girls S.P.A.R.K.
8478
E-Bots
13462
Digital Owls
20854
Palmer Park Class 2
127
60
20512
West Middle School-Wednesday
17768
LITTLE HOLLYWOOD
14759
6th / 7th
11717
Circuit Breakers
46
76
14009
AWESOMYSTICS
15809
Cobalt Clippers
14000
Dixon Academy
14010
Techno Phoenix
9
58
13462
Digital Owls
20852
8th Grade
13019
Platinum Panthers 13019
20252
Quantum Robotics
101
65
12811
Worldwide Robotics Engineers
13996
DIA
20854
Palmer Park Class 2
14003
Sampson Webber
13
0
14000
Dixon Academy
17768
LITTLE HOLLYWOOD
20885
DCANCS Pigeon
14013
Shamrock Jr. Bots
38
28
14759
6th / 7th
18989
Junior Rockets Robotics
16316
Girls S.P.A.R.K.
15809
Cobalt Clippers
24
25
13019
Platinum Panthers 13019
11717
Circuit Breakers
14009
AWESOMYSTICS
10210
Aztechs
94
12
20225
KRAK'N
20852
8th Grade
8478
E-Bots
9819
RoboRats
0
77
14010
Techno Phoenix
20512
West Middle School-Wednesday
14003
Sampson Webber
15354
Heritage Hydroflasks
70
0
12811
Worldwide Robotics Engineers
20252
Quantum Robotics
14000
Dixon Academy
18989
Junior Rockets Robotics
64
70
20885
DCANCS Pigeon
8478
E-Bots
14759
6th / 7th
13019
Platinum Panthers 13019
130
56
20225
KRAK'N
14013
Shamrock Jr. Bots
20854
Palmer Park Class 2
14010
Techno Phoenix
0
18
20852
8th Grade
14009
AWESOMYSTICS
17768
LITTLE HOLLYWOOD
13996
DIA
0
47
15809
Cobalt Clippers
13462
Digital Owls
10210
Aztechs
20512
West Middle School-Wednesday
94
12
16316
Girls S.P.A.R.K.
15354
Heritage Hydroflasks
11717
Circuit Breakers
9819
RoboRats
26
76
14759
6th / 7th
14003
Sampson Webber
14013
Shamrock Jr. Bots
20852
8th Grade
0
10
10210
Aztechs
17768
LITTLE HOLLYWOOD
20225
KRAK'N
18989
Junior Rockets Robotics
0
60
20885
DCANCS Pigeon
9819
RoboRats
20854
Palmer Park Class 2
15809
Cobalt Clippers
52
10
8478
E-Bots
14010
Techno Phoenix
11717
Circuit Breakers
12811
Worldwide Robotics Engineers
156
0
14000
Dixon Academy
13996
DIA
15354
Heritage Hydroflasks
13462
Digital Owls
12
84
20512
West Middle School-Wednesday
14009
AWESOMYSTICS
20252
Quantum Robotics
16316
Girls S.P.A.R.K.
56
50
20854
Palmer Park Class 2
13019
Platinum Panthers 13019
17768
LITTLE HOLLYWOOD
12811
Worldwide Robotics Engineers
46
95
All times are displayed in Eastern Standard Time, the event's local time.
Teams disqualified in a match are shown with in italics with a strikethrough. Teams playing a surrogate match are shown with a dotted underline.